Czarek - kotek po wypadku znalazł dom

Czarek - kotek po wypadku znalazł dom
Czarek ur.04.2018 r.
Uroczy kocurek którego zaraz na początku kociego życia spotkała tragedia. Został dotkliwie potrącony przez samochód. Kiedy został przyniesiony do lecznicy okazało się, że nie staje na łapki a jedna z nich jest tak uszkodzona i nadaje się tylko do amputacji.
Zapadła decyzja o uśpieniu ponieważ zazwyczaj ludzie nie chcą adoptować kalekich zwierząt . Jednak dzięki prośbom osób zaprzyjaźnionych z lecznicą kocurek żyje .Został zoperowany , jedna łapka została amputowana.
Na szczęście kocurek zaczął chodzić na zdrową tylną łapkę. Potrzebuje jednak rehabilitacji ponieważ w łapce jest zanik mięśni i lekki przykurcz.  Oczywiście jak tylko można było łapka była systematycznie ćwiczona w lecznicy w której jeszcze przebywa . Ponieważ został zaszczepiony potrzebne jest kilka dni na przeprowadzkę.do nowego miejsca. Lada dzień przyjedzie do Fundacji . Będzie wymagał dalszej rehabilitacji w/g zaleceń lekarzy pod których opieką był w lecznicy.Będzie potrzebna osoba która mogła by kotka rehabilitować w miejscu gdzie będzie przebywał ( Żoliborz) lub zostanie w jednej z lecznic specjalizujących się takimi i innymi przypadkami. Czarek jest bardzo miłym , przytulaśnym kocurkiem zsocjalizowanym z innymi kotami.
Odrobaczony, wykastrowany. Super maluch .
Najlepiej by było gdyby zamieszkał w domu stałym z innym miłym kotkiem. Wówczas miał by motywację aby więcej chodzić a tym samym ćwiczyć łapkę.
Bardzo proszę przekazać wieści o maluchu do znajomych, przyjaciół. Im więcej osób zobaczy Czarka , tym będzie miał większą szansę na dom, którego tak bardzo potrzebuje.
 
 
 
 
Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *