julka1
Autor: admin. Data: 8 paź 2009. Kategorie:
Blog Fundacji Opieki nad Zwierzętami o pomaganiu bezdomnym zwierzętom – adopcje, sterylizacje kotów i psów
| P | W | Ś | C | P | S | N |
|---|---|---|---|---|---|---|
| « sie | ||||||
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
| 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
| 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
| 27 | 28 | 29 | ||||
Szukamy domów dla licznej gromadki kotów i psów.
Tel. w sprawie adopcji:
0-22-833-81-30, 0-693-34-99-78
Aktualności Fundacji Canis
Niedawno powstał serwis aukcyjny Szczytny Cel, gdzie można wstawiać na aukcje różne przedmioty. Wybrany przez sprzedającego lub kupującego procent można przeznaczyć na jakiś szczytny cel czyli wybraną organizację charytatywną. Oczywiście zachęcany do wsparcia naszych psów i kotów w ten sposób.
© Copyright Fundacja Canis 2008. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Silnik: WordPress.
Theme: Wordpress Themes.
Spolszczenie: Adam Klimowski
Wpisy RSS Komentarze RSS
Witam chcę tego kotka dla syna niepełnosprawnego ,po nowotworze,bez oka on płacze chce go nie mamy na przejazd bo sama wychowuję dzieci ,mamy typowego dachowca i chcemy jeszcze koty.A ten synkowi się spodobał.Chcę zrobić mu prezent na Wielklanoc.
wiolcia3325 | 20 mar 2011 | Odpowiedz
W sprawie adopcji proszę kontaktować się telefonicznie lub mailem: canis.org@gmail.com
Generalnie nie dajemy zwierząt na prezenty, chyba że cała rodzina i tak chce zwierzaka, a prezent jest niejako przy okazji.
Zwierzęta odwozimy do nowego domu, dlatego adopcja do innych miast jest utrudniona ze względu na potrzebę dowiezienia.
Nie ma takiej możliwości, aby ktoś przyjechał i zabrał zwierzaka. Zawsze odwozimy.
Nie mniej jednak proszę się kontaktować mailem lub telefonicznie.
admin | 20 mar 2011 | Odpowiedz