• nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Fundacja na Facebooku

Niestety konto Fundacji Canis na Facebooku zostało zablokowane bez ostrzeżenia. Przyczyną jaką podano jest złamanie regulaminu czyli założenie profilu na organizację. Firma, organizacja powinny zakładać strony a Facebooku. Profil jest przeznaczony na konta rzeczywistych ludzi.

Zastanawiam się tylko jak to jest, że Facebook jakoś nie czyści kont ewidentnie założonych na próbę lub dla żartu. Np. na Facebooku występuje 20 osób pod nazwiskiem Ciocia Klocia.

Prawdopodobnie przyczyną blokady konta była zbyt duża ilość akceptacji znajomych w jednym czasie. Bardzo wiele osób prosiło o dodanie od grona znajomych Fundacji Canis. Akceptowaliśmy je co jakiś czas, jak się nazbierało. Prawdopodobnie robot Facebooka uznał to za fałszywe konto założone w celu zbierania listy adresowej. Tak się domyślam, choć nigdy się nie dowiemy jak było naprawdę.

Nie mogę znaleźć żadnego kontaktu, czy emaila gdzie można by napisać do Facebooka w tej sprawie. Więc pozostaje jedynie założyć nową stronę.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać następujących tagów i znaczników HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

*