Kotka z Legnicy

Kotka z Legnicy wkrótce straci dom. Mieszkała spokojnie w szkole, gdzie opiekowała się nią jedna z pracownic. Niestety zmieniło się kierownictwo i od nowego roku kotka będzie musiała opuścić szkołe.

Szukamy domu dla tej miłej, łagodnej koteczki.

8 Comments
  1. To jest właśnie dowód na postawę ludzi. Jeśli ktoś jest bezwzględny dla zwierząt to widać jaki jest dla ludzi. Chamski i arogancki.

  2. znam jedną osobę co pewnie by ją wzięła, ale mniemam, że spóźniony jest mój komentarz to raz, a dwa, że ta osoba jest spod poznania więc pewnie i tak byłoby ciężko.

  3. Koty to niestety nie jest towar chodliwy i kolejka się nie ustawia. Raczej można mówić zaopiekowaniu się, co pociąga za sobą obowiązki, czyli chętnych nie ma zbyt wielu.
    Małgorzata

  4. Piękna kotka. Sam już zaadoptowałem trzy koty i jednego psa. Wziąłbym jeszcze, ale niestety nie mam już miejsca 🙁

  5. Ja nie zaadoptuję bo dokarmiam kilka, które przechodzą przez mój ogród. Na razie są nieufne, nie da się do nich zbliżyć, ale może z czasem się oswoją.

  6. Ludzie jak zawsze podejmują wspaniałomyślne decyzje: wezmę kota bo jest taki milusi. Mija miesiąc, kot w tym czasie przykładowo poszarpał kanapę i wtedy już nie jest milusi – najprościej go wyrzucić. Opiekujmy się zwierzakami, bo one nie są inne niż ludzie

  7. Zastanawiające jest w czym taki kotek przeszkadzał nowemu kierownictwu, niektórzy ludzie są bez serca

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *