• nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Kotka z Legnicy

Kotka z Legnicy wkrótce straci dom. Mieszkała spokojnie w szkole, gdzie opiekowała się nią jedna z pracownic. Niestety zmieniło się kierownictwo i od nowego roku kotka będzie musiała opuścić szkołe.

Szukamy domu dla tej miłej, łagodnej koteczki.

8 Komentarze

 1. Opublikowano 2 sierpnia 2012 o 10:36 | Link

  To jest właśnie dowód na postawę ludzi. Jeśli ktoś jest bezwzględny dla zwierząt to widać jaki jest dla ludzi. Chamski i arogancki.

 2. Opublikowano 2 sierpnia 2012 o 22:55 | Link

  znam jedną osobę co pewnie by ją wzięła, ale mniemam, że spóźniony jest mój komentarz to raz, a dwa, że ta osoba jest spod poznania więc pewnie i tak byłoby ciężko.

 3. Opublikowano 2 sierpnia 2012 o 23:19 | Link

  Koty to niestety nie jest towar chodliwy i kolejka się nie ustawia. Raczej można mówić zaopiekowaniu się, co pociąga za sobą obowiązki, czyli chętnych nie ma zbyt wielu.
  Małgorzata

 4. Opublikowano 6 sierpnia 2012 o 16:58 | Link

  Piękna kotka. Sam już zaadoptowałem trzy koty i jednego psa. Wziąłbym jeszcze, ale niestety nie mam już miejsca 🙁

 5. Opublikowano 27 sierpnia 2012 o 11:25 | Link

  Ja nie zaadoptuję bo dokarmiam kilka, które przechodzą przez mój ogród. Na razie są nieufne, nie da się do nich zbliżyć, ale może z czasem się oswoją.

 6. Opublikowano 6 października 2012 o 18:20 | Link

  Ludzie jak zawsze podejmują wspaniałomyślne decyzje: wezmę kota bo jest taki milusi. Mija miesiąc, kot w tym czasie przykładowo poszarpał kanapę i wtedy już nie jest milusi – najprościej go wyrzucić. Opiekujmy się zwierzakami, bo one nie są inne niż ludzie

 7. Opublikowano 7 października 2012 o 4:02 | Link

  Zastanawiające jest w czym taki kotek przeszkadzał nowemu kierownictwu, niektórzy ludzie są bez serca

 8. Opublikowano 14 listopada 2012 o 18:00 | Link

  Miejmy nadzieję, że ktoś go przygarnie

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać następujących tagów i znaczników HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

*