Pieski do adopcji na spacerze

Pieski do adopcji na spacerze

pies do adopcji MarkizJak co tydzień wybraliśmy się na spacer z pieskami czekającymi na adopcję. Sara, Szarik i Markiz wybawiły się na łącze. Zostały też wyczesane.  Pieski już bardzo długo czekają na dom. bardzo pragną towarzystwa człowieka.

Piękna pogoda dopisała. Pieski mogły pobyć z człowiekiem. Psy uwielbiają spacery a przede wszystkim kontakt z człowiekiem. Nawet jeśli pies ma duży ogród do biegania to nie znaczy, że nie trzeba go wyprowadzać na spacer. Pies jest zwierzęciem towarzyszącym człowiekowi – ważny jest dla niego kontakt z człowiekiem podczas spaceru.

Dlatego psy które mają ogrody też muszą być wyprowadzane na spacer. W przeciwnym razie są sfrustrowane, czego objawem może być kopanie dołów, niszczenie kwiatków ogrodowych.

Oczywiscie spacer potrzebny jest także człowiekowi. Jest to niezbędna dawka ruchu po godzinach spędzonych na siedzeniu w pracy. Siedzący tryb życia sprzyja wielu cywilizacyjnym chorobom jak otyłość, niewydolność żylna, choroby serca i wiele innych. Dlatego codziennie nie ociągaj się tylko idź ze swoim psem na długi, długi spacer korzystając z pięknego lipcowego słońca.

Obejrzyj zdjęcia psów do adopcji, które czekają na domy w Fundacji Canis.

.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *