• nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Pieski do adopcji na spacerze

pies do adopcji MarkizJak co tydzień wybraliśmy się na spacer z pieskami czekającymi na adopcję. Sara, Szarik i Markiz wybawiły się na łącze. Zostały też wyczesane.  Pieski już bardzo długo czekają na dom. bardzo pragną towarzystwa człowieka.

Piękna pogoda dopisała. Pieski mogły pobyć z człowiekiem. Psy uwielbiają spacery a przede wszystkim kontakt z człowiekiem. Nawet jeśli pies ma duży ogród do biegania to nie znaczy, że nie trzeba go wyprowadzać na spacer. Pies jest zwierzęciem towarzyszącym człowiekowi – ważny jest dla niego kontakt z człowiekiem podczas spaceru.

Dlatego psy które mają ogrody też muszą być wyprowadzane na spacer. W przeciwnym razie są sfrustrowane, czego objawem może być kopanie dołów, niszczenie kwiatków ogrodowych.

Oczywiscie spacer potrzebny jest także człowiekowi. Jest to niezbędna dawka ruchu po godzinach spędzonych na siedzeniu w pracy. Siedzący tryb życia sprzyja wielu cywilizacyjnym chorobom jak otyłość, niewydolność żylna, choroby serca i wiele innych. Dlatego codziennie nie ociągaj się tylko idź ze swoim psem na długi, długi spacer korzystając z pięknego lipcowego słońca.

Obejrzyj zdjęcia psów do adopcji, które czekają na domy w Fundacji Canis.

.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać następujących tagów i znaczników HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

*