Benek i Sara u fryzjera

Benek i Sara u fryzjera

Na początku lipca Benek i Sara “wybrały się” do salonu, Benek na pierwsze strzyżenie a oboje na kąpanie.
Towarzyszył im piesek Diego, ponieważ prawie zawsze idą w grupie aby dodawać sobie otuchy.
Benek czuł, że coś innego się dzieje niż zazwyczaj, był wyraźnie zaniepokojony.
Zaglądały ciekawie do środka, najbardziej Sara nie mogła się doczekać.
Sara, Benek i Diego zostały serdecznie przywitane, wygłaskana na początku została Sara, która sama garnęła się do witania. Benek lękał się mimo miłej i spokojnej atmosfery, smakołyków nie chciał na początku. Minęło trochę czasu i psiaki zostały zaproszone do kąpieli. Pierwszy był Benio. Nie był całkiem uspokojony ale fachowa i czuła “obsługa” zadbała już o to aby zestresowany psiak poczuł się dobrze. Wygłaskany, przytulony, uspokajany spokojnym, ciepłym głosem. Początki w kąpieli nie były zrozumiałe dla Benka ale problemów nie było. Byłam bardzo zaskoczona, że lękliwy Benek przestał się bać, wcale się nie wyrywał, suszenie i strzyżenie zniósł bardzo dobrze co przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Po wszystkich zabiegach był bardzo zadowolony i całkiem wyluzowany może dlatego też, że wyprzystojniał Bardzo spodobało mu się w Salonie i już nie spieszył się do wyjścia. Sara była kąpana w czasie, kiedy Beno był strzyżony. Dla niej nie było stresu, chociaż z wanny chętnie by wyskoczyła. Jeszcze nigdy nie była tak dobrze wyczesana a specjalnie przygotowana dla psiaków kombinacja szamponów sprawiła, że ich sierść stała się aksamitna. Na dowidzenia zostały poczęstowane smakołykami, tak że w “szampańskich” humorach wróciły do domu.
Bardzo serdecznie dziękujemy właścicielce salonu za nieodpłatne i tak wspaniałe, zajęcie się naszymi psiakami, za poświęcenie swojego prywatnego czasu po całym dniu pracy, za traktowanie bezdomnych psiaków z tak dużym zaangażowaniem i wyrozumiałością.
Każdy, kto odwiedzi Salon i Świetlicę Sposób na Psa Gałązka z pewnością będzie takiego samego zdania jak my. Bardzo polecamy!!!

SPOSÓB NA PSA
Salon pielęgnacji i świetlica dla psów
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 9:00 – 18:00
sobota 9:00 – 15:00
Adres:
ul. Ostródzka 56p
03-289 Warszawa
tel.: 732 625 222
mail: salongalazka@gmail.com
ZAPRASZAMY!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *