Carmen po operacji

Carmen po operacji

Kilka dni temu (17.05.2017r) koteczka Carmen miła bardzo poważny zabieg stomatologiczny. Kilka zębów w bardzo złym stanie zostało usuniętych ( złamane,zepsute, zostały tylko dwa zdrowe kły). Mimo otrzymywanych leków w tym przeciw bólowych przez pierwsze dni po zabiegu koteczka nie miała apatytu nie szukała kontaktu z człowiekiem. Z pewnością przeszkadzały jej szwy (rozpuszczalne) założone na dziąsła i narkoza również troszkę kotkę chwilowo osłabiła . Teraz już Carmen ma się dużo lepiej, ma apatyt , sama szuka okazji do zabawy co wcześniej nigdy nie miało miejsca. Również oczy łzawią zdecydowanie mniej. Na przedstawionym filmie nie bawi się dużo ponieważ tuż przed nagraną sceną bawiła się dość dużo.

Koteczka już nie siedzi w zacisznych miejscach, upomina się o swoje. Tak że Carmen czuje się bardzo dobrze i już nie może się doczekać kiedy pojedzie do swojego wyczekiwanego domu na całe kocie życie  gdzie będzie tą jedną jedyną ukochana kocią.
 
Koszt operacji oraz koniecznych badań przed i leków po to kwota 1192 zł. Do tej pory wpłynęła kwota 150 zł.
 
Tak że jeżeli ktoś z państwa chciał by jeszcze pomóc w opłaceniu kosztów poniesionych na leczenie Carmen bardzo prosimy o wpłatę na konto Fundacji Canis
96102010260000160201022938
tytułem Carmen.
 
Prosimy o udostępnienie informacji jak największej liczbie znajomych z podziękowaniami od Carmen
 

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *