Frida nadal szuka domu

Frida  nadal szuka domu

Widać, że w jej dotychczasowym życiu człowiek nie był chyba niczym dobrym o czym świadczył jej stan. Suczka jest obecnie pokornym i smutnym pieskiem. Jest szczupłej budowy ciała, średniej wielkość. Wyraźnie widać w jej oczach niepewność i lęk przed utratą bezpiecznego miejsca. Na przywitanie zaczęła nieśmiało merdać ogonkiem.

Niezwykle delikatna i subtelna. W domu grzeczna i spokojna, większość czasu odsypiała stres i traumę z przeszłości, szybko przyzwyczaja się do dobrego i domowe dźwięki nie robią na niej wrażenia. Frida to szczeniak w typie terrier niemiecki – sunia rodzinna, towarzyska o niesamowitym uroku osobistym. To doskonały wybór dla osób, które cenią sobie aktywność i wysiłek fizyczny. Obecnie przebywa w domu i uczy się domowych psich manier. Mieszka w domu z domownikami. Ma dobry kontakt z ludźmi i innymi psami. Frida ma też kontakt z kotami ale sunia, nie zwraca na nie uwagi a z pieskami żyje w zgodzie. Sunia jest obdarzona wspaniałym, łagodnym charakterem. Niesamowicie garnie się do człowieka, jest przyjazna i oddana. Jest doskonałą towarzyszką i przyjacielem. To sunia z nutką nieśmiałości ale widać jednak, że szybko się przełamuje. Umie zachować się w towarzystwie poza domem.

Jest odrobaczona i zaszczepiona z aktualną książeczką zdrowia. Odnajdzie się zarówno w mieszkaniu, jak i domu z ogrodem. Ma wszelkie warunki ku temu, by stać się przyjacielem człowieka zarówno w mieście, jak i na łonie natury i nie wymaga nadmiernej pielęgnacji.

Będzie ufną i wierną przyjaciółką – jeśli tylko dostanie szansę od życia.

Mamy nadzieję, że nie będzie czekała zbyt długo na nowy domek i ktoś wynagrodzi Fridzie los który ją spotkał.

 

tel Ewa 501 147 350

 

 

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *