Jolka - nie patrz na jej metrykę ma ok.15 lat

Jolka - nie patrz na jej metrykę  ma ok.15 lat

Jolka znalazła dom

Jolka jest starszą sunią jest nieco przygłucha i niewidząca, ale jednocześnie rozbrajająca swoim zachowaniem i wyglądem. To oaza spokoju i cierpliwości – ileż ta drobna, mała  istotka wycierpiała wie tylko ona sama a jednak mimo to nie straciła wiary w człowieka. Została znaleziona na ruchliwej ulicy (przemieszcający się kołtun w który była malutka psinka) sama i niewidząca niczego.

Jest wspaniałą sunią i zasługuje na to, co najlepsze. Spokojnie reaguje na towarzystwo innych psów i kotów. Dobra, pokorna, prawie niewidzialna, z ogromną potrzebą człowieka i domu również. Jolka  jest słodka, kocha wszystkich – ludzi i zwierzaki.  Sunia  jest wiekowa i  dlatego jej szanse na dom nie są zbyt wielkie pomimo, że to najsłodszy słodziak. Jolka z pieskami  i kociakami żyje w przyjaźni.

Taka sobie stara skleroza, ale może jakimś cudem będzie mogła dożyć jeszcze ostatnich dni w swoim domku. To poczciwe, spokojne, grzeczne maleństwo, które wyjątkowo zasługuje, by resztę swego życia spędzić w kochającej rodzinie. Jolcia szuka domu, który pokocha sunię za taką jaka jest a nie za jej wygląd czy wiek.

Taka mała kruszynka z bezradnym spojrzeniem i smutną miną, siedzi sobie cichutko, zjada z apetytem smaczne kąski, wychodzi na krótkie spacerki i tylko domku jej brak…  Do człowieka podchodzi delikatnie.

 

 

 

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *