Koteczka Aisza nadal czeka na dom

Koteczka Aisza nadal czeka na dom
Urocza koteczka Aisza została adoptowana w lipcu tego roku do drugiej koteczki . Aisza od razu chciała się przywitać ale rezydentka absolutnie była przeciwna bliższej znajomości. W jednej chwili chciała atakować, innym razem uciekała. Była rozdrażniona. Mijał dzień za dniem i niestety nie było wcale lepiej . Aisza zaczęła się bać . Mimo różnych sposobów koteczka Hikari nie polubiła Aiszy. Tak też 09 sierpnia 2018 Aisza wróciła do nas. Na początku była trochę przestraszona ale szybko poznała miejsce i zwierzaki. Zdjęcie w koszyczku to zdjęcie zrobione w godzinę po powrocie . Mamy ogromną nadzieję że ta cudowna koteczka o super fajnym charakterze znajdzie jeszcze dobry dom , było by super gdyby miała kumpla lub kumpelę z którymi mogła by np.pobawić się w berka , pobiegać za piłeczką . Nie przepada za psami ale bardzo spokojny psiak nie biegający za kotkiem mógł by być. Kocia bardzo lubi rozmawiać,opowiadać po kociemu.
Bardzo proszę o przesłanie ,udostępnienie do znajomych wieści o Aiszy, dzięki temu może znaleźć dom na całe kocie  życie.
tel.w sprawie adopcji 693349978
 
 
 
 
 
 
 
 
Urocza kotka Aisza nadal czeka na dom. Koteczka przez dłuższy czas nie potrafiła się bawić ale obserwując inne kotki zaczęła. Ulubioną zabawką są szeleszczące papierki , piłeczki z grzechotką. Chętnie tez bawi się w berka z innymi kotkami. Bardzo lubi być głaskana. Oczywiście zdrowa, wysterylizowana, szczepiona , odrobaczona. Okno / balkon musi być koniecznie zabezpieczone , koteczka z całą pewnością wyjdzie przy pierwszej okazji , jest ciekawska a uchylnie otwierane okno może okazać się wyrokiem.

Aisza jest młodziutką koteczką ale absolutnie nie kłopotliwą. Może zamieszkać z innym kotkiem ew. ze spokojnym pieskiem.

 
tel w sprawie adopcji: 693349978
 
 
 
Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *