Koteczka Sonia szuka domu

Sonia ur.05.2018r
Koteczka jako kociak została wypuszczona na dwór w obróżce niestety nie rozciąganej.Kociak jak to kociak przełożył przednią łapkę przez obróżkę i tak zostało.Koteczka rosła a obroża coraz bardziej wpijała się w ciało pod pachą.Kiedy koteczka została znaleziona a właściwie sama się znalazła wskakując na parapet okienny,głodna głośno miauczała prosząc o pomoc.Była przeraźliwie chuda a obroża była już głęboko wrośnięta pod pachą.Musiała być zoperowana aby wyjąć obrożę bardzo głęboko wrośniętą.Operacja odbyła się 18.10.2019 r. na dzień 09.11.2019 r.jest jeszcze mała rana ale w porównaniu z tym co było można uznać że super dobrze.Sonia jest wysterylizowana,odrobaczona,testy Felv i Fiv wyszły ujemne,również wynik badania krwi jest w porządku.
Koteczka jest super miła,pięknie mruczy kiedy jest głaskana,bardzo lubi kiedy się do niej mówi,często odpowiada delikatnie pomiaukując.Sonia jest koteczką drobnej budowy typem super modeleczki tzn szczuplutka,długonoga ale nie chuda i ma piękne skośne oczy,pięknie umaszczona .Super kocia !!!
Bardzo lubi kontakt z człowiekiem,jest grzeczna.Nie przepada za towarzystwem psio kocim ale nie wchodzi w konflikty.
Szukamy odpowiedzialnego i czułego opiekuna dla koci.Nie będzie adoptowana na kota wychodzącego. Już się nawychodziła i nacierpiała wystarczająco dużo  w swoim krótkim życiu.
693349978
Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *