Lolek szuka bezpiecznego kącika

Lolek szuka bezpiecznego kącika

Lolek szuka bezpiecznego kącika Lolek to młody psiak który wraz z innym pieskiem został przerzucony w worku na posesję biednego przytuliska. Na szczęście psiakom nic się nie stało. Mimo dramatycznych przeżyć jakie go spotkały to spokojny i zrównoważony piesek, łagodny i nadal ufający ludziom. To uśmiechnięty chłopak i mimo tak smutnej historii ma w sobie tyle radości i jest tak otwarty na świat.

Lolek jest pogodny a jego śmiejący się pycholek jest atrybutem. To piesek średniej wielkości z ładną i miękką sierścią w dotyku.

Lolek potrafi się szybko dostosować do każdej sytuacji. Jest uroczym psiakiem któremu brakuje bliskości człowieka, siada grzecznie i nastawia łepek do głaskania. Lolek jest kontaktowy i pozytywnie nastawiony do każdego.

Ufny i przyjazny do ludzi, ma dobry stosunek do innych psów. Lubi być blisko człowieka. Jest niezwykle przyjaznym i kochanym psem. Świetnie odnajdzie się jako pies rodzinny. Jest grzeczny , karny i czeka na uśmiech losu, czyli wymarzony stały dom. Ten psiak spełni oczekiwania każdego opiekuna.

Lolek poszukuje nowego domu, gdzie zazna miłość opiekuna i będzie miał pełną miseczkę jedzonka, ciepło i poczucie bezpieczeństwa. To idealny piesek na zimowe wieczory i magiczne chwile na wspólnej kanapie, kiedy można położyć głowę na kolanach człowieka.

tel 501 147 350

 

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *