Lucek znalazł dom

Lucek znalazł dom

Lucek czeka na dom i przyjaciela Lucek jest młodym, małym psiakiem o oryginalnej urodzie, ma ładną mordkę przyciągającą uwagę każdego. Trochę zabiegów kosmetycznych i będzie z niego niezły przystojniak . Jest psem typowo kanapowym. Lubi dotyk, głaskanie ale jest delikatny, nie zabiega uporczywie o głaski – ma klasę.

Lucek to mały niezwykle urodziwy kundelek szukający miejsca w czyimś sercu. Będzie idealnym towarzyszem – jest spokojny, grzeczny, łagodny. Psiak jest dobrze wychowany, posłuszny i miły tylko potrzebuje swego domu. Lucek bardzo stara się słuchać człowieka. Wdzięczny za każdy życzliwy gest i niezwykle subtelny. Świetnie odnajdzie się jako pies rodzinny. Wystarczy mu kawałek ciepłego kącika i miłość ze strony troskliwego opiekuna. Do ludzi jest pozytywnie nastawiony, do psów ma stosunek dobry, dogaduje się z wszystkimi psami.

W odpowiednich rękach będzie najlepszym przyjacielem i wiernym czworonogiem. Nowemu opiekunowi sprawi wiele radości, nie jest stworzeniem wymagającym wiele uwagi, potrzebuje tylko kontaktu z człowiekiem i dużo miłości. Poszukujemy człowieka o sercu, który pokaże mu lepszą stronę życia.

tel Ewa 501 147 350

 

 

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *