Niunia ur. 2016r.

Niunia ur. 2016r.

Niunia ur. 2016r. ma już obiecany dom

Niunia została znaleziona zdezorientowana, nie wiedząc co przyszłość przyniesie na polnej drodze przy kapliczce ( podobno ktoś widział że tam została wyrzucona z samochodu). Osoba która jechała tą drogą zabrała ją do domu tymczasowego.

Niunia to młoda niekłopotliwa sunia o wspaniałym ubarwieniu w typie małego szpica. Jej futerko jest miękkie i miłe w dotyku. Niunia to śliczny, młody łagodny psi przyjaciel. Mimo dramatycznych przeżyć, to spokojna i zrównoważona sunia, łagodna i nadal ufająca ludziom. Jest inteligentna i doskonale rozumie, czego się od niej oczekuje. Niunia to psiak o bezkonfliktowym charakterze i otwartym usposobieniu. Prawdziwa ostoja spokoju i sympatii.

Z innymi psami bez problemu ustala zasady współistnienia i żyje w przyjaźni. W domu gdzie obecnie przebywa nie zwraca uwagi na kocie towarzystwo. Suczka może bez problemu zamieszkać z drugim pieskiem lub kotkiem.

W domu jest grzeczna i niekłopotliwa, potrafi zachować czystość. Ma cierpliwość do zabiegów pielęgnacyjnych i uwielbia pieszczoty. Na spacerach pilnuje się opiekunów, chętnie się uczy, łatwo koncentruje uwagę na człowieku. Sunia jest wesołym, towarzyskim psiakiem, który świetnie i bez problemów zaaklimatyzuje się w nowym rodzinnym domu.

Niunia nie zajmie dużo miejsca, przytuli się gdzieś do poduszki.

Czeka na swój własny szczęśliwy domek na jaki zasługuje.Nie jest jeszcze wysterylizowana.

tel . 693349978 / 501 147 350

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *