Nowe psy czekają na domy w azylu pani Liliany


Gosia
w 2009
Gosia jest dużą suczką, potężnej budowy. Jest to mieszaniec wilczura. Jest bardzo delikatna, przyjazna wobec ludzi i psów. Uwielbia człowieka, przewraca się do góry brzuchem i domaga głaskania. Przytula się do człowieka.

Cytrusek
w 2009
Cytrusek jest bardzo łagodnym, miłym psem. Garnie się do człowieka, uwielbia głaskanie. Jest średniej wielkości psem, mocno zbudowanym o dużej lwiej głowie. Ma piękne puchate futro.
Cytrusek błąkał się pod kościołem. Zarówno osoby wychodzące z kościoła jak i ksiądz rozpytywali czyj to pies. Opiekun się nie znalazł. Okazało się, że Cytursek był bardzo zaniedbany. Na pewno błąkał się samotnie jakiś czas. Był bardzo zakleszczony. Miał na sobie ponad 100 kleszczy, które zostały usunięte. Na szczęście kleszcze nie wywołały choroby. Szybko podano mu lek.

Brutus
w 2007
Brutus jest niedużym pieskiem, bardzo żywiołowym i serdecznym. Cieszy się widząc człowieka, skacze i domaga się głaskania. Jest łagodny i zgodny wobec innych psów.
Został znaleziony w rowie, gdzie leżał powalony plagą kleszczy. Miał ich ponad 50. Szybko podany lek uratował mu życie. Kleszcze zostały usunięte a piesek wyleczony.

Tel.: 22 833-81-30, 0-693-34-99-78
0-501 147 350, 022 751 33 80

One Comment
Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *