Operacja Oresta - prosimy o wsparcie

Operacja Oresta - prosimy o wsparcie
Dzisiaj (17.03.2017) był Orest na konsultacji chirurgiczno ortopedycznej. Badanie potwierdziło poprzednie przypuszczenia że zwichnięcie w stawie  jest bardzo stare. Na szczęście kości nachodzące na siebie nie zrosły się, również nerwy nie są uszkodzone. Operacja odbędzie się za ok.10 dni. Musi być jeszcze zrobione badanie USG aby wykluczyć całkowicie ew.przeciw wskazania do operacji, która będzie bardzo skomplikowana i długo trwająca. Dwie kości zostaną częściowo ścięte i “zamontowana” zostanie blaszka w kształcie naturalnego zgięcia łapki w operowanym stawie. Będzie łapka w tym miejscu usztywniona ale chodzenie będzie dużo lepsze i bez bólowe. Prawdopodobnie ok.6 tyg. będzie musiał mieć mało ruchu.
Ok.2-3 dni przed operacją musi  być wykonane ponownie prześwietlenie łapki w kilku pozycjach  aby wszystko konieczne do operacji pieska było dokładnie przygotowane. Nawet nie chcę myśleć jaki będzie koszt z doświadczenia przewiduję ok- 1000-1500 zł w najlepszym przypadku. Operacje chirurgiczno ortopedyczne zawsze były i są bardzo drogie. Po operacji wzrośnie również cena pobytu w szpitalu za dobę – będzie 30 zł. plus antybiotyki itp.
Orest jest zawsze super grzeczny przy badaniu, jak by wiedział że to dla jego dobra. Z pewnością czuje komuś w końcu na nim zależy.
Jednak ogromnie doskwiera mu samotność, jest taki radosny kiedy przychodzi się do niego w odwiedziny a tak ogromnie smutny kiedy się odchodzi😖.
Bardzo proszę o UDOSTĘPNIENIE wieści o Oreście i prośby O DOM dla psiaka. Dom tymczasowy będzie również wielkim szczęściem dla Oresta,należy jednak pamiętać że nie na tydzień lub dwa. Zdecydowanie dłużej. Psiak waży ok.9 kg tak więc w razie konieczności przenoszenia nie jest ciężki.
 
 
Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *