Paris i Oslo

Paris i Oslo

Para kotów Paris i Oslo – mama i synek nadal czekają na kochający dom.

Poszukiwany wspólny, kochający i odpowiedzialny domek dla kotki i jej synka. Kotki bardzo się kochają i razem spędzają czas! Aktualnie pozostają pod opieką Fundacji Canis. Wymagane podpisanie umowy adopcyjnej!tel 693349978

Mamusia Paris jest zdrowa i zadbana – ma czyste uszy, zęby są w dobrym stanie. Oceniona została na jakieś 3 – 4 lata. Jest bardzo zrównoważoną kotką, do tego przemiłą. Prawdziwa z niej gaduła i straszny pieszczoch – zanim dotrze do miski musi dostać porcję pieszczot, o które oczywiście się głośno doprasza! W ostatnich tygodniach pokazała, że bardzo lubi się bawić z innymi kotami i ludźmi. Lubi piłeczki, wędki, nakręcane myszki. Bezbłędnie kuwetuje, wcina mokrą i suchą karmę. Została 2 x odrobaczona, zaczipowana, zaszczepiona ( w tym p-ko białaczce). Przeszła zabieg sterylizacji.

Synek Oslo (ur. 16.04.2016 r.), jak na kocurka w tym wieku jest bardzo energiczny, radosny, ciekawy świata. Pozytywnie nastawiony do ludzi – wyrósł z niego prawdziwy przyjaciel człowieka.🐈 Bezbłędnie kuwetuje, wcina mokrą i suchą karmę. Został 2 x odrobaczony, zaczipowany, 2 x zaszczepiony ( w tym p-ko białaczce).

 

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *