Piesek Morusek czeka na dom

Piesek Morusek czeka na dom

Morusek ur. 03.2018r.
Malutki sześciokilogramowy piesek zamieszkał w Fundacji na czas oczekiwania na swój stały dom w listopadzie 2019 r. Przywieziony została z pod warszawskiej wioski. Biegł sobie samopas jak się okazało z przeprowadzonego wywiadu wśród okolicznych mieszkańców, niechciany i porzucony. Podobno “wyprowadzony” został z domu z powodu alergii dziecka. Starał się przykleić do każdego napotkanego na swojej drodze człowieka. W końcu udało się Moruskowi po ogromnych staraniach skruszyć serce człowieka który wyciągnął do niego rękę ,nakarmił,szukał miejsca dla psiaka. Zadzwonił do Fundacji i tak się akurat złożyło że jeden z fundacyjnych psiaków szedł do adopcji i maluszek od razu “wskoczył” na zwalniające się miejsce.
Jak bardzo starał się zdobyć względy człowieka jest to że osoby do których na działkę przyszedł jechały do sklepu nie mając zamiaru brać psiaka. Sklep oddalony było o cztery kilometry, maluszek całą tą drogę biegł za jadącym samochodem w jedną i w drugą stronę . W jak ogromnej desperacji był Morusek, jak bardzo pragnął domu, jak bardzo się starał !!!
Piesek jest bardzo , bardzo przyjazny,kocha ludzi, pragnie być przytulany, noszony na ręku. W domu jest bardzo grzeczny,lubi towarzystwo innych piesków a kotków jeszcze trochę się obawia. Nie zna legowiska ,zawsze leży na podłodze lub dywanie jak na razie. Nie potrafił chodzić na smyczy ale bardzo szybko się nauczył,to taki mały , słodki mądruś.
Badanie krwi wykazało że jest zdrowy ale bardzo zarobaczony a z tym damy sobie radę. Pierwsze odrobaczenie już było . Adopcja będzie możliwa po kastracji ale jak najbardziej wcześniej też można dzwonić.
693349978

 

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *