Roki - czy ktoś mnie jeszcze pokocha

Roki - czy ktoś mnie jeszcze pokocha

Roki od pierwszych miesięcy swojego życia, był szczęśliwy ze swoim kochającym go opiekunem ale niestety wszystko co dobre czasami kończy się, właściciel umarł i dom jest wystawiony na sprzedaż.

Roki nie rozumie co się stało, dlaczego znalazł się sam w domu który dzielił z opiekunem a którego już nie ma. Siedzi sam, smutkuje troszkę, no samotny jest po prostu. I tak to Roki szuka domu aby nie trafić do schroniska.

To młody psiak niewielkich rozmiarów o ładnym kolorze sierści pełen energii, tryskający zdrowiem. Roki jest ciekawym świata i radosnym psem z pozytywnym nastawieniem do życia. Chłopak jest bezkonfliktowy. To piesek cywilizowany: ładnie chodzi na smyczy, schody nie stanowią dla niego problemu. Jest pieskiem posłusznym. Bezproblemowo znosi jazdę samochodem, wygląda sobie przez okno lub leży i odpoczywa. Z innymi psiakami dogaduje się bez problemu i jest przyjacielski, nie jest konfliktowy. Nie ma problemów wychowawczych, zachowuje się grzecznie i nie jest hałaśliwy. Jest czyściutki, załatwia się na spacerach.

Roki jest uroczym, spokojnym i łagodnym psiakiem, pełnym dobrej woli i ufnym. Czy ma jeszcze szanse na lepsze życie – Roki potrzebuje własnego posłanka, miseczki z jedzonkiem i uwagi. Marzy o domku takim na stałe z kochającym człowiekiem u boku.

Jest wspaniałym psem i zasługuje na to, co najlepsze, a nie smutne życie w porzuceniu i schroniskowym boksie jeśli nie znajdzie się dla niego dom.

Świetnie odnajdzie się jako pies rodzinny. Będzie wiernym czworonożnym pupilem. Rokiemu wystarczy kawałek ciepłego kącika i miłość ze strony troskliwego opiekuna.

tel Ewa 501 147 350

 

 

 

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *