Roki wyjątkowy znalazł dom

Roki wyjątkowy znalazł dom

Roki wyjątkowy czeka na ciepły dom Roki to piękny, krótkowłosy, kochany psiak, który po śmierci właścicielki został oddany do przytuliska. Psiak miał kiedyś dom, był ktoś i nagle wszystko przestało istnieć. Psiak jest wyjątkowej urody, dość niski, na krótkich łapkach – sięga do połowy łydki, ale masywny.

Roki to po prostu unikat dla konesera, gwarantujemy że drugiego takie oryginału nie ma. To piękny, wspaniały, pogodny piesek o bardzo spokojnym, przyjaznym usposobieniu, uwielbia się przytulać, jest kochany, grzeczny. Roki kocha człowieka nad życie, cały czas się łasi, robi wszystko, żeby osoba poświęciła mu trochę czasu. Dogaduje się z innymi psami.

Roki jest dobrze wychowanym psiakiem o pokojowym nastawieniu. Spokojnie reaguje na towarzystwo innych psów. To mały łasuch na przysmaki, uwielbia je tak samo, jak głaskanie.

Smutne, że dotychczas nikt nie zobaczył w nim psiego przyjaciela i nie zabrał do swojego domu. Nie poddajemy się i szukamy dla Rokiego kochanego domu.

Roki czeka na cierpliwy i spokojny dom, na dobre słowo i głaskanie, na wspólne spacerki i leniuchowanie. Potrafi chodzić na smyczy. Dla psiaka szukamy domu w którym będzie członkiem rodziny – Roki zasługuje na najlepszy dom pod słońcem, bo to świetny pies.

Znalazł dom

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *