Szczęśliwe zakończenie historii Blekiego

Szczęśliwe zakończenie historii Blekiego
Bardzo dobra wiadomość
 
Jakiś czas temu zamieszczaliśmy ogłoszenie o piesku Blekim, który po stracie swoich opiekunów miał “powędrować” do schroniska.
Wówczas nie znałam całej historii pieska, obecnie też nie wiem wszystkiego ale więcej.
Bleki wraz z Drugim ( nie znam imienia) pieskiem mieszkał ze swoją ludzką rodziną, starszym małżeństwem. Kiedy opiekunka dostała udaru i była w szpitalu w ciężkim stanie w tym czasie zmarł jej mąż. Pieski zostały same w mieszkaniu. Dokarmiane w swoim mieszkaniu wyły i szczekały z rozpaczy, nie rozumiały co się dzieje. Chyba nawet nie wychodziły na spacer. Zainteresowała się pieskami sąsiadka i wychodziła z nimi na spacer.
 
Okazało się że starsza pani nie może już mieszkać sama ze względu na stan zdrowia, a tym bardziej zajmować się swoimi ukochanymi pupilami. Rodzina opiekunów u których były pieski wzięła Drugiego, nie chcieli ( a może nie mogli) z jakiegoś względu wziąć Blekiego, chociaż to taki dobry, grzeczny, mały psiak. Przez pewien czas Bleki był u sąsiadki, która ma dwa duże  bardzo spontaniczne pieski, była obawa, że skacząc mogą uszkodzić Blekusia. Zapadła decyzja oddania psiaka do hotelu. Właścicielka hotelu znalazła pieskowi dobry domek. W nowym domu Bleki jest bardzo zadowolony, jak widać na zdjęciach ma przyjaciół w swoim gatunku i co najważniejsze jest kochany przez nową psio ludzką rodzinę.
 
 
 
Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *