Aisza nadal czeka na dom

Aisza nadal czeka na dom
Młodziutka i śliczna Aisza nadal oczekuje na dom. Nadal stroni od innych kotków i lęka się psów . Główny jej rejon to parapet okienny. Mimo to bardzo chce się bawić i bawi się na ile ograniczona powierzchnia, na jakiej przebywa, pozwala na to. Wspina się po siatce okiennej urozmaicając sobie w ten sposób czas oczekiwania na nowy stały dom. Wzięta na ręce i zaniesiona nieco dalej wyrywa się i ucieka oczywiście na parapet, dzisiaj wyjątkowo wskoczyła na biurko ale tylko na chwilkę.
Upomina się o ulubione jedzeni,e którym jest gotowane mięso z kurczaka, dzięki temu poprawiła się i matowe zniszczone futerko stało się zdrowe i lśniące . Oczywiście suchą karmę chrupie , puszki tyle o ile, surowego mięsa nie chce. Kiedy została przyniesiona do Fundacji była chudziutkim kotkiem. Jej drobna budowa wskazywały na to, że jej dotychczasowe życie nie było luksusowe.
Od czasu do czasu próbuje ostrożnie zaczepiać inne kotki ale wycofuje się szybko. Gdyby zamieszkała z łagodnym i cierpliwym kotkiem z pewnością zaprzyjaźniła by się.
 
Bardzo lubi być głaskana i chętnie zastawia główkę do miziania. Czule patrzy w oczy prosząc o więcej.
 
Przypominam, że nie jest nosicielem Fiv I FelV. Jest wysterylizowana, odrobaczona , zaszczepiona. Oczywiście zaczipowana.
 
Bardzo proszę o udostępnienie wieści o Aiszy do jak największego grona znajomych,przyjaciół. Dzięki temu ta młodziutka koteczka może znaleźć bardzo dobry dom na całe kocie życie.
tel w sprawie adopcji 693349978
 
 
Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *