Suczka Amorka intensywnie szuka domu

Suczka Amorka intensywnie szuka domu
Suczka Amorka została wzięta rok temu z miejsca gdzie jej przyszłość była bardzo niewiadoma a właściwie jako wówczas lękliwa sunia rodziła by szczeniaczki na poniewierkę ,gdzieś w norze na wsi lub w lesie. Nie potrafiła chodzić na smyczy, nie podchodziła do człowieka ale była łagodna , nie gryzła kiedy była wzięta na ręce.
Kiedy zamieszkała z człowiekiem nauczyła się wszystkiego. Teraz jest radosną sunią, bardzo ładnie chodzi na smyczy. Jest łagodna do innych piesków, ma swoich kumpli do zabawy . Kiedy idzie na spacer do parku bardzo się spieszy wiedząc, że sobie pobiega. Amorka będąc w domu tymczasowym “uczestniczyła” w przyjęciu nowego członka rodziny, urodził się dzidziuś. Sunia od samego początku była bardzo pozytywnie nastawiona do maluszka , dobra i grzeczna. Chętnie by się pobawiła teraz już sześciomiesięcznym chłopczykiem który aż piszczy z radości kiedy widzi Amorkę.
Niestety jak to w życiu zachodzą różne zmiany. Rodzina u której Amorka jest na tym czasie już niedługo  wyjedzie do Niemiec . Bardzo było by przykro umieścić sunię w boksie. Była by bardzo biedna z pewnością nie rozumiała by dlaczego ??? !!!
Było kilka spotkań przed adopcyjnych ale Amorka nie skakała radośnie na widok nowych osób i to ją zdyskwalifikowało. Mimo iż tłumaczyliśmy że jest nieśmiała na początku znajomości a kiedy pozna jest radosną sunią skłonna do zabawy. Pokocha bardzo mocno opiekuna i będzie bardzo wierna. Nie jest wybredna w jedzeniu. Suczka jest zaszczepiona, odrobaczona, czipowana, sterylizowana.
 
Bardzo prosimy o przekazanie jak największej liczbie znajomych wieści o Amorce, przyjacielu na wiele lat życia
 
tel.693349978
 
Bardzo prosimy o pomoc w szukaniu domu dla Amorki. Jeśli ktoś z państwa może proszę wydrukować ogłoszenie i powiesić np. w pobliskiej lecznicy wet. , sklepie z art.dla zwierząt. Zwiększy się szansa na nowy dom.
Bardzo prosimy o udostępnienie znajomym.
 
Ogłoszenie do wydrukowania pdf
http://adopcja.canis.org.pl/wp-content/uploads/2018/09/amorka.pdf
 
 

 
Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *