Adopcja Oresta

Adopcja Oresta
W dniu 03.04.2017r. piesek Orest zamieszkał w swoim stałym domu z nową przyjaciółką sunią Myszką. Jest bardzo, bardzo zadowolony z nowej sytuacji. Tak bardzo pragnął całym pieskowym sercem aby być blisko człowieka i mieć przyjaciela swojego gatunku. Ze szczęścia zupełnie przestał zwracać uwagę na operowana łapkę, ogromne miał chęci aby wskakiwać na kanapę, fotel. “Niestety”była ścisła kontrola i zamiarów Oresta nic nie wyszło. Z suczką Myszką od razu polubili się. Bardzo pilnuje, broni suni na spacerze a jej spodobało się to. Oczywiście nocować musi w dużej klatce wystawowej jak również przebywa w niej kiedy opiekunka idzie do pracy. Orest musi być bardzo chroniony przed urazem łapki, ew. powtórna operacja jest nie możliwa a uszkodzenie równa się z amputacją. Tak że jeszcze trochę piesio musi być zamykany. Była kontrola ortopedyczna w dniu adopcji. Rana ładnie się goi, nie ma opuchlizny ani innych niepokojących objawów. Jeszcze kilka antybiotyków i leki przeciw bólowe w razie potrzeby. Kolejna kontrola za dwa miesiące, oczywiście w razie potrzeby wcześniej.
Kontrole łapki mimo adopcji pokrywa nadal Fundacja Canis. Niesamowitym jest jak dobrym, grzecznym, ufnym pacjentem jest Orest. Kiedy miał piłowany “gips” ( bardzo twardy opatrunek z żywicy) nie dostał narkozy ani innego środka choć by delikatnie usypiającego. Mimo dużego hałasu, drgań przy cięciu Orest przytulony, leżał bardzo, bardzo grzecznie. Kiedy podnosił główkę uspokajałam, że będzie dobrze, przytulałam główkę i piesek ufnie patrzył w oczy, leżał grzecznie, czujny ale nie spięty ani razu się nie szarpną. Również przy każdym poprzednim badaniu był niesamowicie grzeczny z pewnością Orest rozumiał, że chcemy mu pomóc.
Nieustannie dziękujemy wszystkim darczyńcom i wszystkim którym los psiaka nie był i nie jest obojętny. W dalszym ciągu prosimy o wpłaty na pokrycie kosztów leczenia łapki Oresta. Przypominamy nr.konta 9610260000160201022938
 
Pokazujemy zdjęcia ( jakość względna) na których jest Orest ze swoja nową rodziną na wspólnym , bezpiecznym legowisku 😉
 
Proszę wybrać najlepsze 
 
Bardzo dziękuję pani Kasiu
 
Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *