Bibi - wiadomości

Bibi - wiadomości

Witam Pani Danuto. Pomyslałam o Pani i postanowiłam napisać, zdradzić co tam u nas się dzieje, bo jakoś ostatnio nie miałysmy ze sobą kontaktu.

Nasza Bibi skończyła już rok, a taka była malutka 🙂 Jest wspaniałą koteczką, łagodną i całkiem miziastą. Nie ma z nią żadnych kłopotów. Bibi ma bardzo dobry apetyt, nie wybrzydza,  sama zawsze idzie do swojej miseczki jeść. A codziennie rano czeka w kuchni na odrobinę masełka.  Faktycznie wyrosła na sporą kotkę, choć jest mniejsza niż Kleo. Bardzo ja kochamy i cieszymy się, że znalazła się u nas. W załaczniku zdjęcia z lipca, w najbliższym czsie zrobimy aktualne.

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wielu sukcesów w poszukiwaniu nowych domków dla potrzebujących.

Magdalena

http://canis.org.pl/znalazlemdom2011/123-stycze-2011/447-bibi.html

Malutka Bibi wyjatkowo krótko czekala na swój wymażony dom.Koteczka po 16-tu dniach pobytu w Fundacji zamieszkała w nowym domku z super uroczym kocurkiem Kleo oraz Teresą i Magdą
Bibi niemal ze w jednej chwili poczuła się bardzo bobrze w swoim nowy domu.Juz po ok.5 min.dzielnie polowała na wczesniej przygotowane myszki.
Kleo nie zwracał uwagi na biegającą koteczkę,mimo iz malutka przyjaznie ocierała się o niego-zapewne kocurk potrzebuje więcej czasu aby z malutką się zaprzyjażnić

 

Witam Pani Danuto.
U nas w tydzień  po sterylizacji Bibi wszystko dobrze, Bibi wrócila do formy, bawi się, biega i wszystko jest bardzo dobrze.
Wzałączniku przesyłam zdjęcia bibi i kleo, ona strasznie wyrosła i zmieniła się, nie jest juz taką kuleczka jak była na początku. Te zdjęcia są sprzed sterylizacji, teraz bibi jest większa.
Jesli znajdzie Pani czas to serdecznie zapraszamy do nas,  zwierzaczki napewno się ucieszą z Pani wizyty 🙂

Pozdrawiam
Magda

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *