Bolek w typie niemieckiego teriera poszukuje domu

Bolek w typie niemieckiego teriera poszukuje domu

Bolek to młody psiak który wraz z innym pieskiem został przerzucony w worku na posesję biednego przytuliska. Na szczęście psiakom nic się nie stało. Mimo dramatycznych przeżyć jakie go spotkały to spokojny i zrównoważony pies, łagodny i nadal ufający ludziom.

Jest przepięknym psiakiem któremu brakuje bliskości człowieka, siada grzecznie i nastawia łepek do głaskania. Jest kontaktowy, towarzyski i otwarty na człowieka i inne psy. To piesek aktywny, lubiący ruch i zabawy. Bolek jest wesoły i kontaktowy, uwielbia się bawić, ganiać się z innymi psami tak jak każdy młody i zdrowy psiak. To doskonały wybór dla osób, które cenią sobie aktywność.

Bolek jest inteligentny, pojętny i miły w kontaktach z innymi osobami. Odnajdzie się zarówno w mieszkaniu, jak i domu z ogrodem. Wyciągnie na długi spacer leniucha i rozweseli każdą osobę. Umili długie zimowe wieczory a w letnie nie pozwoli się nudzić przed telewizorem. Ma wszelkie warunki ku temu, by stać się przyjacielem człowieka zarówno w mieście, jak i na łonie natury i nie wymaga nadmiernej pielęgnacji a gdy zostanie ładnie wyczesany czy ostrzyżony będzie wyglądał jak mały elegancik.

Jest to przesłodki i przekochany psiak, który marnuje się bez domu i swojego człowieka. Choć bardzo przypomina modną rasę, to rasowy nie jest a przecież w niczym nie jest gorszy, a wręcz niepowtarzalny. Szukamy dla Bolka domu gdzie będzie członkiem rodziny. Mamy nadzieję, że nie będzie czekał zbyt długo na nowy domek i ktoś wynagrodzi mu los który go spotkał

tel 501 147 350

 

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *