Jogi dostojny znalazł dom

Jogi dostojny znalazł dom

Jogi dostojny szuka odpowiedzialnego domu Energiczny i postawny Jogi zwraca na siebie uwagę swą wielkością. Jego smutne inteligentne oczy i przepiękna sylwetka sprawiają, że nie można przejść obojętnie obok niego. Najpewniej w rodzinie Jogiego kilka pokoleń temu był potomek molosowatych – cóż, nie jego wina. Na szczęście po szlachetnych pradziadkach (o ile tak naprawdę tacy byli) odziedziczył zrównoważony charakter.

Jogi jest opanowany, cichy, spokojny i wygląda dumnie. Zmarszczki na czole nadają mu wyrazu ciągłego zatroskania. Z racji jego wyglądu nikt niepowołany nie odważy się wejść na teren domu właścicieli. Mógłby swoim wyglądem niejednego przerazić- a to dusza-pies. Nie wina Jogiego, że wygląda srogo z racji swoich gabarytów w sumie jest naprawdę sympatycznym i przyjaznym psem – dobrze nastawionym do ludzi, w stosunku do których nie przejawia agresji. Na psy nie zwraca uwagi.

Jogi od szczeniaka zamieszkuje w przytulisku ale jakimś cudem sprawia jednak wrażenie że nie przesiąkną schroniskowym smutkiem i beznadzieją. Jogi należy chyba do psów o psychice nie do zdarcia. Jest niezwykle inteligentnym, rozumnym i karnym psem, można więc przypuszczać, że konsekwentna praca z sprawią, że stanie się czyimś idealnym towarzyszem. Jeśli trafi na rozsądnych i mądrych ludzi – może być naprawdę wiernym i oddanym przyjacielem. Wymaga właściciela umiejącego z nim postępować, od samego początku w wychowywaniu trzeba określić co może a co nie, najwięcej osiągnie się poprzez przyjazne, cierpliwe i konsekwentne wychowanie.

Szuka kontaktu z ludźmi i nowego domu, dobrze by mu było gdyby znalazł dom gdzie miałaby przestrzeń i zapewnione jedzonko. Za odrobinę serca odpłaci psią miłością – teraz wypatruje domu stałego, potrzeba tylko kogoś, kto da mu kawałek miejsca w swoim domu oraz sercu.

znalazłem dom

 

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *