Ciężki stan kota Milkiego - prośba o wsparcie jego leczenia

Ciężki stan kota Milkiego - prośba o wsparcie jego leczenia

Wczoraj wieczorem Milki wrócił do domu, jego stan jest stabilny ale należy być bardzo czujnym i obserwować kotka. Cały czas musi dostawać zalecone leki i długo kapiącą kroplówkę (ok.120ml),raz dziennie.
Milkiemu dopisuje apetyt,wchodzi do kuwet bez problemu,wchodzi sam na łóżko i z niego zeskakuj.
Jako że w miejscu zamieszkania Milkiego jest wiele zwierząt , miseczka z jedzeniem jest podstawiana kotkowi kilka razy dziennie.
Rezydenci witali kotka różnie,jedne się bały inne wąchały zaciekawione ponieważ Milki bardzo intensywnie pachniał lecznicą.
Obowiązek pilnowania Milkiego przed innymi kotkami wzięła na siebie suczka Sara . Jedna z kotek- Gwiazdeczka raczej ze strachu pchyka na Milkiego kiedy on chodzi ( więcej śpi ,szybko się męczy ale sen to dobry lekarz), wówczas Sara bacznie lustruje teren w okół kotka i nie pozwala do niego się zbliżyć . Sama jak tylko może myje jej ucho i sprawdza czy wszystko jest ok. dotykając nosem do czoła rekonwalescenta.
Milki z pewnością nie widzi, chociaż są momenty że sprawia wrażenie jak by się czemuś przyglądał, może odzyska wzrok,w końcu wyszedł z bardzo ,bardzo ciężkiego stanu w bardzo krótkim czasie.

O ile państwo pamiętają znalazłam Milkiego 14.02 wieczorem leżącego na podłodze , temperaturę ciała miał nie mierzalną . Próbował wstawać już piątego dnia. Cały czas był w inkubatorze , tlen na początku podawany był cały czas potem chwilowo. Wyniki krwi poprawiły się nieznacznie. Lekarze twierdzili że Milki wygląda lepiej niż badania wykazują.
Załączyłam aby mogli państwo zobaczyć poprawę .
Głównym problemem Milkiego jest serduszko i dr.Niziołek jest bardzo ostrożny w rokowaniu.Kolejna wizyta za miesiąc jeżeli stan będzie stabilny w razie czego mamy jechać natychmiast.

Bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie finansowe dla Milkiego oraz troskę ( telefony,maile z zapytaniem o zdrowie i szczere życzenia powrotu do zdrowia).
Na dzień dzisiejszy koszty leczenia Milkiego to kwota 1338.00zł.w tym badania krwi , neurolog, echo serca, USG.Zebraliśmy 650.00zł. Jest to dla nas bardzo duża pomoc oczywiście nadal prośba o wsparcie finansowe dla wdzięcznego kotka Milkiego jest aktualna .

kot prośba w wsparcie na leczenie kota
kot prośba w wsparcie
kot prośba w wsparcie na leczenie kota
kot prośba w wsparcie na leczenie kota
One Comment
  1. Nieciekawie to wygląda, mam nadzieję, że zbiora państwo pieniązki jak najszybciej, widać że kotek nie czuje się zbyt komfortowo w obecnym stanie, moze znajda sie jacys dobrzy ludzie ktorzy pomogą

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *