Kot Dżess czeka na dom

Kot Dżess czeka na dom
Dżess ur.01.2014r.
 
Kocurek ok. roku błąkał się na działkach na Wisłą. Lękał się ludzi , nie podchodził również do osoby dokarmiającej. Nie widać było aby wchodził w konflikty z innymi kotami. Nie zawsze był przy karmieniu, zapewne odwiedzał również inne miejsca w okolicy. Pod koniec lipca pojawił się bardzo , bardzo wychudzony, odwodniony bez problemu dał się wziąć na ręce. Widać było że szukał pomocy.
Być może był zamknięty w jednym z domków działkowych, prawdopodobnie niechcący. Na szczęście nie skonał z głodu i odwodnienia. Zabrany został do lecznicy weterynaryjnej. Miał zrobione badania krwi i testy na nosicielstwo i…. radość ogromna . Okazało się że Dżess jest zdrowym kotkiem.
 
Lęka się człowieka na początku znajomości , po chwili jednak wzięty na ręce tuli się. Nie drapie nie wyrywa się z rąk. Jest już wykastrowany, odrobaczony, odpchlony, zaczipowany. Było by cudownie gdyby zamieszkał z innym bardzo łagodnym kotkiem aby nie był bity przez współtowarzysza .
 
Dżess jest pokojowo nastawiony do innych kotków. Na zdjęciu widać ze ma nos podrapany  ale widocznie musiał się bronić. Jest jeszcze bardzo chudziutki ale teraz już nie brakuje kotkowi jedzenia , wody. Brakuje mu TYLKO domu i ukochanego człowieka. Obecnie przebywa w Hotelu dla Zwierząt BAZYLI.  Jest bezpieczny a za współtowarzyszy ma kotki hotelowe.
 
Tel.w sprawie adopcji
693349978
 
3 Comments
  1. Bardzo słodki kotek, wygląda tak przyjaźnie. Mam nadzieję że szybko znajdzie nowy dom <3

  2. Śliczny kotek! Trzeba wspierać adopcję zwierząt, bo one potrzebują dużo miłości 😉

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *